Chalupa
Pod Mlýnským vrškem 

Naše chalupa se nachází v obci Horní Vltavice, která leží v samotném srdci Šumavy. Svojí polohou je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku, vodáctví, běžecké i sjezdové lyžování, ale i pro houbaření či sběr lesních plodů nebo jen tak odpočinout s dětmi na hřišti.

U nás najdete ten správný klid pro rodinnou dovolenou, neboť Horní Vltavice neleží přímo v nejnavštěvovanější části Šumavy. Přes to je to tam od nás opravdu kousek. 

V obci se nachází obchod s potravinami, dětské hřiště ale i lyžařská sjezdovka. Bohužel zde není ani jedna restaurace. Svůj hlad a žízeň ale můžete utišit v kempu přímo u řeky nebo se můžete vydat do Zátoně či Kubovy Huti, kde se restaurace nachází.

V našem penzionu ubytujeme pohodlně 13 osob ve třech různě velkých apartmánech. V každém z nich najdete pohodlnou postel, místo k sezení, plně vybavený kuchyňský kout, koupelnu a WC.

Přímo před chalupou můžete zaparkovat své auto. V chalupě je možné bezpečně uskladnit kola i lyže. V létě můžete posedět venku u zahradního grilu. A v zimě si můžete roztopit v krbu.

K dispozici je Wi-fi připojení k internetu a satelitní TV vysílání.

Též jsme připraveni i na Vaše malé děti - máme zde dětskou postýlku, židličku, nějaké hračky, boby, sáňky a talíř na bobování.


Na Šumavě máte veliké množství možností. Můžete tu provozovat pěší turistiku, jezdit na kole, běžkovat, zalyžovat si, projít se zde na sněžnicích nebo splout část Vltavy na lodi.

Na našich stránkách si můžete vybrat z řady míst, které byste mohli navštívit nebo se můžete přímo inspirovat navrženými trasami, které vedou přes výše uvedené zajímavosti.

Mgr. Martina Boušková


Horní Vltavice 16

384 91 Horní Vltavice

Česká Republika


Telefon: +420 728 736 490

Email: bouskova.martina@seznam.cz

Web: www.podmlynskymvrskem.cz